Klimatyzacje

Przegląd klimatyzacji oraz wymianę filtra kabiny należy wykonać minimum raz w roku. Czynność ta daje gwarancje bezproblemowego działanie systemu, a także zapewnia czyste powietrze pozbawione alergenów, bakterii, grzybów czy pleśni.

Przegląd klimatyzacji obejmuje wykonanie następujących czynności:

  • sprawdzenie szczelności układu,
  • ściagnięcie i uzupełnienie czynnika,
  • wymianę oleju w układzie,
  • wymianę filtra kabiny,
  • odgrzybienie układu klimatyzacji.

Pracujemy na dwóch rodzajach stacji obsługujących czynnik R134A i R1234YF.

Stacja obsługi klimatyzacji samochodowych włoskiej firmy ISC model Silver Tronic, taką samą stację produkowała firma BOSCH. Jest to w pełni automatyczna maszyna wykonująca cały kompletny cykl obsługi od odzysku czynnika poprzez wykonanie próżni, wtrysk świeżego oleju, po napełnienie czynnikiem R134A.

Posiadamy również :

Stacje klimatyzacji TEXA 760R 1234yf do napełniania nowych układów klimatyzacji

Pojawienie się nowych typów pojazdów, w szczególności tych hybrydowych, doprowadziło do wprowadzenia różnych typów oleju w zależności od układu klimatyzacji, na którym się pracuje (np. PAG czy POE). Zastosowanie nieprawidłowego typu oleju jest kosztowne i niebezpieczne, dlatego też mechanik musi wyeliminować ryzyko ewentualnego błędu. TEXA rozwinęła system automatycznego rozpoznawania typu oleju, który to wykorzystując informacje z bazy danych o pojazdach, wskazuje na ewentualne włożenie złego pojemnika z olejem.

 

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek   8:00 - 17:00

 

Formularz kontaktowy: