Paweł Gleindek, Paweł Filas

Serwis samochodowy

mechanika, blacharstwo, naprawy powypadkowe aut, elektromechanika, eksploatacja

Klimatyzacje

diagnostyka, naprawa, nabijanie, odgrzybianie, serwis

Serwis ogumienia

wymiana sezonowa opon, serwis, wulkanizacja, wyważanie kół

Stacja kontroli

badania techniczne, przeglądy rejestracyjne kat. abct/h , stacja kontroli pojazdów

Auto kosmetyka

myjnia, odkurzanie, pranie tapicerki, woskowanie, auto detailing

Serwis samochodowy

Zajmujemy się serwisowanie samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Serwis obejmuje podstawową obsługę eksploatacyjną samochodów oraz naprawy mechaniczne wszystkich układów.


Polecamy:

- przegląd techniczny samochodów
- wymianę oleju i płynów eksploatacyjnych
- wymianę żarówek, akumulatorów, filtrów, pasków, świec zapłonowych
- diagnostykę uszkodzeń
- wymianę klocków hamulcowych
- naprawę układu zawieszenia i kierowniczego, wymiana amortyzatorów
- regulację świateł
- naprawę i wymianę układu wydechowego
- naprawę układu paliwowego
- naprawę układu elektrycznego i elektronicznego
- naprawy silników i skrzyń biegów

 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek  8:00 - 17:00
 
 

 

 

 

Dziś samochód posiada niemal każdy, jest to doskonały i wygodny środek transportu, który pozwala nam na dotarcie do niemal dowolnego miejsca. Posiadacze samochodu wiedzą doskonale, że do prawidłowego działania wymaga on nie tylko tankowania paliwa i wymiany płynów, ale również okresowych przeglądów, dzięki którym będziemy mieli o wiele mniej problemów podczas jazdy. Mechanika samochodowa oferuje dzisiaj kompleksowe usługi związane z naprawą jak i konserwacją samochodów, dlatego też możemy tam zostawić samochód na okresowy przegląd, kiedy mechanik sprawdzi wszystkie podstawowe elementy samochodu pod względem poprawności ich funkcjonowania i w przypadku kiedy konieczna będzie wymiana części, wymieni je na nowe. Nowe samochody najczęściej oddajemy do autoryzowanego serwisu danej marki, co związane jest z posiadaną gwarancją na samochód.

Mechanika samochodowa oferuje również naprawy powypadkowe czyli na przykład wymianę kluczowych części jak silnik czy chłodnica, które uległy zniszczeniu czy poważnemu uszkodzeniu w czasie wypadku. Naprawy powypadkowe bardzo często obejmują również naprawę czy ponowne lakierowanie karoserii, dlatego też warsztaty blacharskie i lakiernicze oferują możliwość zamontowania nowych elementów nadwozia, ważne jest, że wiele warsztatów posiada własny skład takich elementów, często wymontowywanych z innych samochodów, ale również nowych, które później wymagają malowania, blacharze często wiedzą gdzie można w łatwy sposób wyszukać odpowiednie elementy, które później są montowane.

Zarówno mechanika samochodowa czy warsztaty oferujące usługi blacharskie często zajmują się obróbką poszczególnych elementów, dzięki czemu można je lepiej dopasować do danego samochodu. Z tego względu wiele warsztatów posiada maszyny i sprzęty służące do obróbki metalowych elementów. Innym działaniem mającym za zadanie umożliwić dokonanie napraw jest posiadanie spawarki, która przydaje się do montowania nowych elementów karoserii kiedy wykonywane są naprawy powypadkowe. Wiele elementów samochodu wymaga również spawania w przypadku kiedy nie jest konieczna wymiana części, a wystarczy ją naprawić poprzez zespawanie.