Paweł Gleindek, Paweł Filas

Serwis samochodowy

mechanika, blacharstwo, naprawy powypadkowe aut, elektromechanika, eksploatacja

Klimatyzacje

diagnostyka, naprawa, nabijanie, odgrzybianie, serwis

Serwis ogumienia

wymiana sezonowa opon, serwis, wulkanizacja, wyważanie kół

Stacja kontroli

badania techniczne, przeglądy rejestracyjne kat. abct/h , stacja kontroli pojazdów

Auto kosmetyka

myjnia, odkurzanie, pranie tapicerki, woskowanie, auto detailing

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego warsztatu samochodowego. Mechanika samochodowa jest usługą bardzo popularną, dlatego też warsztatów jest bardzo wiele, co wiąże się z tym, że należy mechanika odpowiednio wybrać. Na co zwrócić uwagę kiedy poszukuje się miejsca gdzie zostaną wykonane naprawy powypadkowe, wymiana opon czy konserwacja samochodu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to jak wiele samochodów oddawanych jest do danego mechanika, również obejrzenie warsztatu jest bardzo istotne, wiele osób decyduje się na konkretne miejsce głównie ze względu na umiejscowienie oraz cenę. Ważne jest to czy dany warsztat posiada odpowiedni i specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wykonywanie wszystkich oferowanych usług.

Warto również dowiedzieć się jakich części, oryginalnych czy zamiennych, lub też czy istnieje możliwość zdecydowania jakich części mechanik ma użyć, ponieważ wiele osób koniecznie chce, aby w ich samochodzie znajdowały się tylko oryginale części, są również osoby, które wolą części zamienne ze względu na cenę. Poszukujące dobrego mechanika warto również zwrócić uwagę na to czy jest ona w stanie dobrze wykonać usługę, którą oferuje, na przykład czy mechanik posiada możliwość fachowego zamontowania elementów karoserii lub czy posiada odpowiednie narzędzia. Cena również odgrywa ogromną rolę dla wielu osób, które poszukują mechanika, dlatego też kiedy nie zależy nam na bardzo szybkim wykonaniu usługi, a więc głównie chcemy dokonać przeglądu samochodu, to warto zorientować się wśród mechaników z jakimi cenami będzie się to wiązało. Co oferuje mechanika samochodowa swoim klientom? Przede wszystkim warsztaty tego typu zajmują się głównie naprawami oraz dokonywaniem konserwacji samochodów czyli wymianą zużywających się części samochodowych.

Wśród usług mechanika samochodowa oferuje na przykład naprawą różnych układów samochodu, czyli zawieszenia czy układu hamulcowego. Mechanik dokona również wymiany elementów samochodu, które podlegają zużyciu w miarę pokonywania kolejnych kilometrów, na przykład wymiana różnych płynów, które się zużywają, a ich prawidłowa ilość odpowiada za funkcjonowanie samochodów, podczas jazdy, na przykład płyn może odpowiadać za temperaturę pracy samochodu.